czwartek, 10 września 2020

Biżuteria srebrna z akwamarynami - akwamaryn kamień szlachetny

Biżuteria srebrna z akwamarynami - akwamaryn kamień szlachetny.

Akwamaryn jest niebieskozieloną odmianą berylu. Kamienie najwyższej jakości są szafirowe. Inne mają jaśniejszą barwę błękitu lub zieleni. Nazwa pochodzi z łaciny aqua marinus i oznacza morską wodę”.

Kamień akwamarynu to kamień o silnej energii. Właściwości akwamarynu są bardzo silne. Błękitny kolor akwamarynu przypomina mi kolor wody na lazurowym wybrzeżu. 

Jako kamień miłości, akwamaryn zachęca zbłąkanego kochanka do powrotu, pomaga dwóm osobom żyć razem w harmonii i zmniejsza skutki drobnych problemów, powodujących kłótnie. Zwiększa zaangażowanie w związku i wierność.

Jako twórczyni i fanka akwamarynów poszukuję jak najciekawsze okazy niebieskich i przejrzystych akwamarynów. Ostatnio bardzo zauroczyły mnie akwamaryny z naturalnymi inkuzjami. Z pewnością staram się zdobywać ciekawe sztuki akwamarynów, bowiem chcę aby biżuteria z tymi kamieniami była jak najbardziej wyjątkowa. Wyszukuje je w najdalszych zakątkach świata, a następnie tworzę dla Was biżuterię.

Akwamaryny pomagają zrównoważyć nadmierny gniew albo strach. Są one również doskonałe dla dzieci, które przeszły traumę, przez co działają w sposób agresywny lub odłączyły się od swoich ciał emocjonalnych. Kamień akwamarynu leczy skutki działania nadmiernie wymagających rodziców, którzy ustanowili swym dzieciom niemożliwe do spełnienia standardy, rodzące ataki paniki oraz problemy w życiu dorosłym.

Jeśli poszukujesz biżuterii z tym niezwykłym kamieniem akwamarynem to zapraszam Cię do mojej galerii: Biżuteria artystyczna z akwamarynem


Wisior z akwamarynem

Kolczyki z akwamarynami

Naszyjnik z akwamarynami

Wisior z akwamarynami

Pierścionki z akwamarynami

Bransoletka z akwamarynem

Kolczyki z akwamarynami

Wisior z akwamarynem

Wisior z akwamarynem

Pierścionek z akwamarynem

Pierścionki z akwamarynem

Pierścionek z akwamarynem

Wisior z akwamarynem


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz